Misja szkoły

Misja Szkoły w Kobiernie zgodna z Koncepcją Funkcjonowania i Rozwoju na lata 2014-2019
„Dobre wychowanie, rzetelna wiedza”

Galeria

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!
 
Kliknij, aby zobaczyć!

Mały Mistrz

W roku szkolnym 2014/15 Szkoła Podstawowa w Kobiernie bierze udział w Ogólnopolskim Programie „Mały Mistrz

 

POWIATOWY KONKURS NA GRĘ PLANSZOWĄ POD HASŁEM „PALIĆ, NIE PALIĆ- OTO JEST PYTANIE?”

Gra planszowa - gra wymagająca użycia pionków, które przemieszcza się bądź układa na uprzednio oznaczonej powierzchni lub planszy, według określonych reguł. Gry mogą opierać się na czystej strategii, przypadku (np. rzut kością) lub na obu wariantach i zwykle posiadają cel, który gracz musi osiągnąć.

Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu. Konkurs organizowany jest we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno-epidemiologicznymi na terenie województwa wielkopolskiego. Partnerzy: Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Wielkopolskie Centrum Onkologii. Konkurs skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie gry planszowej, która będzie propagowała zdrowy styl życia wolny od nałogu palenia papierosów i inhalowania e-papierosów.

Serdecznie gratulujemy Dominice Kęsy z klasy V, która zajęła II miejsce. Życzymy dalszych sukcesów oraz poszerzania wiedzy na temat negatywnych skutków palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów. Promowanie niepalenia papierosów i inhalowania e-papierosów jest ważne dla uczniów i otoczenia w jakim się oni znajdują.

         

D. Stasik

 


         

 

Uczestniczymy w akcjach: